У трикутника ABC кут А більший за кут В на 50*.Кут С складає 1/5 їх суми. Знайти кути які утворює бісектриса кута А зі стороною ВС.
- 27.06.2018 19:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Хай кут В = х,А = х+50,С=(х+50+х)/5. х+х+50+0.4х+10=180 2.4х=120 х=50,В 2)50+50=100,А 3)20+10=30,С Кут В = 50,Половина кута А теж 50(Бо його поділила бісектриса) звідси 180-(50+50)=80.180-80=100 Відповідь: 80 та 100
- 29.06.2018 00:02