В основі прямокутного паралелепіпеда лежить квадрат зі стороною 1 см. Діагональ паралелепіпеда дорівнює Корінь з 6 см . Знайдіть його обЄм.
- 21.10.2016 04:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа основи S=1·1=1 см².
Діагональ ВD квадрата АВСD дорівнює√2 см.
Знайдемо висоту параллелепіпеда. Розглянемо трикутник ВD1D,
BD1=√6 см за умовою,
DD1=√D1В²-ВD²=√6-2=√4=2 см. Отже висота паралелепіпеда дорівнює 2 см.
V=S·h=1·2=2 cм³
Відповідь: 2 см³.
- 22.10.2016 19:02