ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО
точка S рівновіддалена від кожної сторони квадрата АВСD діагональ якого дорівнює 2√2 знайдіть відстань від точки S до площини АВС якщо відстань від точки S до сторони АD= √5
- 18.02.2018 10:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
O - точка пересечения диагоналей, SK - перпендикуляр к AD,
площадь квадрата = 1/2 квадрата его диагонали = 4
сторона квадрата = 2
по теореме Пифагора SO = √(5-1) =2
- 20.02.2018 02:23