Боковая сторона равнобедренного треугольника равна 10 см и образует при вершине угол 80 градусов найдите основание и высоту проведенную к нему
- 26.08.2017 06:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки сума кутів трик. =180 градусів, то опустивши висоту утвориться два рівні прям. трикутники, кути яких= 40, 90, 50.
синус 50 градусів=висота:10 (за означенням синуса - це відношення протил. катета до гіпот.)
висота=10*синус 50=10*0.766=7.66(синус знайшли за таблицями Брадіса)
косинус 50=половина основи:10.
пол.осн.=10*кос.50=10*0.643=6.43 вся основа=6.43*2=12.86
- 27.08.2017 05:49