Задачу помогите
Один із суміжних кутів на 52° більший за другий. Знайдіть ці кути
есть 10 минут
- 16.08.2017 18:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) х - 1-ый суміжний кут
х+52 - 2-ый суміжний кут
2)получіть рівняння:
х+х+52=180
2х+52=180
2х=128
х=64
3) 64+52= 116 градусов
Ответ: 64, 116
- 17.08.2017 06:32