УВАГА 1) Обчисліть площу паралелограма дві сторони якого дорівнюють 6 см і 5корінь з 2 а кут між ними 45
2) 0.6² : 0.4-1 :-поділити
пліз зробіть дві задачі з поясненями
- 18.10.2017 11:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) площадь параллелограмма равна произведению его сторон на синус угла между ними...
S = 6 * 5√2 * sin45° = 6 * 5√2 * √2 / 2 = 6*5 = 30
2) 0.6 * 0.6 / 0.4 = 6 * 6 / 40 = 9/10 = 0.9
0.9 - 1 = -0.1
- 19.10.2017 14:39