Кінці хорди кола ділять його на дві дуги,градусні міри яки відносяться як 4 до 5 .Знайдіть градусні міри цих дуг.!!Помогите плиззз!!!
- 25.03.2017 22:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
4 и 5 части круга.. На одну часть приходится 360/(4+5)=40град
Наши дуги 4*40=160град и 5*40=200град
- 26.03.2017 20:59