В основі призми лежить квадрат площа якого дорівнює 49 см знайдіть площу повної поверхні призми якщо її об'єм 14см
- 07.08.2017 01:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1.V= Sосн· H⇒H=2/7
2. Sбок= Р·H⇒Sбок=8
3. Sполн= Sбок +2Sосн= 8+2·49=106см²
- 08.08.2017 02:37