Очень срочно!!!!!
Знайдіть значення x, при яких тричлен 2х^2 - 7x-30 набуває від'ємних значень.
Это на алгебру,случайно поставила геометрию)
- 10.08.2018 18:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2х^2-7x-30=0
a=2 b=-7 c=-30
D=49+240=289
x1=-(-7)+√289/2*2=7+17/4=24/4=6
x2=-(-7)-√289/2*2=7-17/4=-10/4=-2,5
Ответ:6;-2.5
- 11.08.2018 14:17