Знайти сторони паралелограма, якщо P=54см, а одна з сторін менша за іншу на 7 см.
Помогите пожалуйста.
- 18.09.2018 00:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано:P=54см ABCD=паралелограм AD=x,AB=x-7
Розв"язок:x+x+x-7+x-7=54см
4x=54+14
4x=68
x1=17 AD=BC=17см
x2=x-7=17-7=10см AB=CD=10см.
- 19.09.2018 17:17