З листа який має форму прямокутного трикутника з катетами 90 см і 120см необхідно вирізати круг з найбільшою площею який радіюс круга?
- 25.09.2018 17:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
трикутник АВС, кут С=90, АС=90, ВС=120, АВ=корінь(АС в квадраті+ВС в квадраті)=корінь(8100+14400)=150, радіус вписаного кола=(АС+ВС-АС)/2=(90+120-150)/2=30, площа кола=пі*радіус в квадраті=900пі
- 26.09.2018 09:25