Кінці хорди поділяють коло на дві дуги,градусні міри яких відносяться як 5 до 13.знайдіть вписані кути,які спираються на цю хорду.Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!
- 14.07.2018 19:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо градусні міри дуг відносяться як 5 до 13, то їх градусна міра становить:
першої (360/(5+13))*5 = 100 градусів,
другої (360/(5+13))*13 = 260 градусів.
Вписані кути,які спираються на хорду, дорівнюють половині центрального кута, тобто:
перший дорівнює 100 / 2 = 50 градусів,
другої дорівнює 260 /2 = 130 градусів.
- 15.07.2018 23:51