Середня лінія відтинає від даного трикутника трикутник, периметр якого дорівнює 17 см. Знайдіть периметри даного трикутника і трикутника, утвореного його середніми лініями.
- 16.10.2017 05:37
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Средняя линия треугольника параллельна основанию и равна его половине, значит периметр даного трикутника равен: 2a+2b+2c = 34см (так как середня лінія відтинає від даного трикутника трикутник, периметр якого дорівнює 17= a+b+c). А периметр трикутника, утвореного його середніми лініями равен 0,5a+0,5b+0,5c = 17/2 = 8,5см.
- 17.10.2017 16:19