обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основою якої є паралелограм зі сторонами 1см і 3 см ,а бічне ребро дорівнює 5 см
- 02.06.2018 10:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
призма в основании которой лежит паралелограм - паралелепипед.
если призма прямая то боковое ребро = высоте .
Sбок.= P осн. * h
P осн = 2(1+3)=8
Sбок.= 8 *5 =40 см^
- 03.06.2018 17:13