Допоможіть будь-ласка! Бісектриса кута К прямокутника КLMP перетинає сторону LM у точці А. Знайти площу цього прямокутника.,якщо АМ=30, а KL/LM=3/8.
- 03.06.2018 13:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
латиниця змінена на кирилицю
КА - бісектриса кута К , кут АКР=куту ЛАК як внутрінші різносторонні=кутуАКЛ, трикутник КАЛ рівнобедрений КЛ=АЛ, КЛ/ЛМ=3/8, АМ=30, ЛМ- складає 8 частин, але АЛ - складає 3 частини, тобто АМ = ЛМ-АЛ=8-3=5 частин, що = 30 см
1 частина=30/5=6 см,
КЛ= 3 х 6 = 18
ЛМ=8 х 6 = 48
Площа = КЛ х ЛМ = 18 х 48 = 864
- 04.06.2018 04:31