Задача за теоремою Піфагора . Катети прямокутного трикутника відносяться,як 3:5, а гіпотенуза дорівнює корінь 34. Знайдіть більший катет.
- 14.04.2017 18:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
решаем пропорцией.
Катет АВ/Катет АС=3/5
Катет АВ=3\5 АС
Подставляем в теорему пифагора:
34=9\25 АСв квадрате +АС в квадрате
34=34\25 АС в квадрате
АС в квадрате= (34*25)\34
34 сокращаются
АС в квадрате=25
АС=5
АВ=3*5\5=3
Ответ:АС=5
- 16.04.2017 14:49