Визначте кількість сторін правильного многокут
ника, якщо його кут на 168° більший за суміжний із ним
кут.
- 10.01.2017 13:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай суміжний кут буде х, тоді більший кут буде х+168. Сума суміжних кутів дорівнює 180°. х+х+168=180, 2х+168=180, 2х=180-168, 2х=12, х=6°. Більший кут буде 174°. Сума n кутів многокутника дорівнює 180°•(n-2). У нашому випадку 174n=180(n-2), 174n=180n-360, 360=180n-174n, 6n=360, n=60. Отже, це 60-кутник.
- 12.01.2017 00:33