сторони прямокутника дорівнюють 5 см і 9 см. знайдіть довжину кола, описаного навколо цього прямокутника.
- 05.12.2016 15:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a=5см b=9см
по теоремі Пфагора діагональ прямокутника дорівнює
см
радіус описаного кола дорівнює
R=\frac{d}{2}=\frac{\sqrt{106}}{2}=0.5\sqrt{106};/p>
Довжина кола дорівнює
см
або наближено це (з точністю до сотих) 3.14*10.30=33.342 см
- 06.12.2016 16:12