Дві сторони паралелограма = 8см і 10см , а його гострий кут = 30 градусів . Знайти площу паралелограма.
- 14.07.2018 19:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ABCD- паралелограм. AB -8см AD- 10см
кут А=30 градусів.
Sпаралелограма= AB*AD*Sin А
Sin 30 градусів = 1\2
Sпаралелограма= 8*10*1\2=40 (см)2
- 15.07.2018 13:39