скільки сторін має многокутник,якщо кожна його внутрішній кут дорівнює 150градусів
- 24.01.2018 10:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
угол=((n-2)*180)/n, где n-количество сторон
отсюда найдите это число.
(n-2)/n=150/180
(n-2)/n=5/6
5n=6n-12
n=12
- 25.01.2018 05:23