Під час горизонтальних коливань пружинного маятника максимальна швидкість тягарця масою 40 г дорівнює 0,24 м/с, а максимальна деформація пружини — 8 мм:
● визначте (у ньютонах на метр) жорсткість пружини маятника.
● визначте (у метрах на секунду в квадраті) максимальне прискорення руху тягарця під час коливань.
- 01.02.2022 07:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1)
F=mg, сила упругости: F=-kx,
В точке максимума:
mg-kx=0
k=mg/x=0.4*10/0.008=500 Н/м
2)
|a|=-kx/m=500*0.008/0.4=10 м/c^2
- 01.02.2022 11:30