Вагон масою 15 т , що рухається зі швидкістю 0,4 м с , зіштовхується з вагоном масою 10 т , що рухається йому назстріч з швидкістю 0,5 м с . В якому напрямку і з якою шивидкістю будуть рухатися вагони після зчеплення
БУДЬ-ЛАСКА
................................
- 20.08.2018 21:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
v1=0.4 м/с
m2=10т
v2=0.5 м/с
v-?
Запишемо рівняння імпульсу,але якщо вагони рухаються на зустріч один одному, то імпульс другого тіла напрямлений протилежно осі координат,тому
m1*v1 - m2*v2= v(m1+m2)
v=m1*v1 - m2*v2 / m1+m2
v= 15*0.4 - 10*0.5 / 25 = 0.04 м/с
а оскільки імпульс першого вагона більший,то вони будуть рухатися в напрямку руху першого.
- 21.08.2018 22:29