ПОМОГИТЕ !!! ЛЕГКАЯ ЗАДАЧА 8 КЛАССА!!!! Два однакові точкові заряди по 8 мкКл розміщені у повітрі на відстані 30 см. Визначте силу взаємодії між ними. (У відповіді повинне бути тільки число в системі СІ)
- 03.02.2018 08:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
r=0.3 м
F=?
===
F=k*q²/r²=9*10^9*(8*10^-6)²/(0.3)²=6.4 H
=============================
- 04.02.2018 08:27