Нерухомий човен разом із мисливцем має масу 200 кг. Мисливець вистрілює з рушниці в горизонтальному напрямку. Маса кулі 8 г, а її швидкість при вильоті дорівнює 700 м/с. Яку швидкість матиме човен після пострілу?
- 22.01.2018 07:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Пусть швидкість човна після пострілу "х".
Применим равенство импульсов тел.
0,008*700 = 200*х.
Отсюда х = 0,008*700/200 = 0,028 м/с.
- 23.01.2018 03:40