Даю 20 баллов!!!!
Оцініть силу ядерної взаємодії між протонами ядра на відстані м.
- 07.07.2017 19:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
q₁=q₂=q = 1,6·10⁻¹⁹ Кл
r = 1·10⁻¹⁵ м
____________
F - ?
По закону Кулона:
F = k·q²/r² = 9·10⁹·(1,6·10⁻¹⁹)² / (1·10⁻¹⁵)² = 230 Н
- 09.07.2017 00:57