Вантаж масою 2 кг здійснює вільні коливання на пружині,жорсткість якої 800н/м. Визначити період коливання вантажу
- 10.06.2018 19:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
T=2*π*√(m/k)=2*3.14*√(2/800)=0.314 c
=========================
- 11.06.2018 16:43