У ході електролізу, що тривав 10 хв, на катоді виділилося 500 мг металу. Визначте, який це метал, якщо сила струму під час електролізу дорівнювала 2,5 А.
- 14.06.2017 05:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Найти: k
По закону электролиза: m=k*I*Δt, k=m/I*Δt
k=500*10⁻⁶/2,5*600 = 0,33*10⁻⁶ кг/Кл
По таблице находим, что такое значение k для меди
Ответ: медь
- 15.06.2017 16:17