Півгодини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 24 км/год, а потім ішов пішки 6 км зі швидкістю 4 км/год. Визначте середню швидкість руху хлопчика.
- 28.03.2017 00:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
2. t2=6/4=1,5годин (пройшов пішки)
3. Vсередня=Sзагальна/tзагальний=(S1+S2)/(t1+t2)=(12+6)/(0,5+1,5)=18/2=9км/год.
- 28.03.2017 00:50