Көлдің биік тік жағасында горизонталь бағытта ататын пулемет тұр. Оқтың бастапқы жылдамдығы 800м/с. Оқтың ұшу жылдамдығы қандай жəне оқтың суға түсердегі жылдамдығы қандай? Жардың биіктігі 10м
- 13.06.2018 22:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Оқтың ұшу жылдамдығы бастапқы жылдамдыққа тең болады, яғни 800м/с
оқтың суға түсердегі жылдамдығын табу үшін, бірінші уақытты табу керек.
t= түбір астында 2h/g= 2*10/10=1.4c
v= түбір астында = 256+640000= 8000.15 m/c
- 15.06.2018 00:34