Рівняння руху тіла задано виразом x=20+5t-2t²
Записати рівняння швидкості V=V(t)
Знайти координату і швидкість тіла через 2 та 10 секунд
- 22.05.2017 19:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Берем первую производную, и получим:
V(t)=5-4*t
x(2)=20+5*2-2*4=22 м
x(10)=20*5*10-2*100=-130 м
- 23.05.2017 02:13