ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!! Задача :
Вантажний автомобіль може перевозити вантаж масою 1.8 тон .Скільки цеглин в кузові автомобіля якщо густина цеглини 1800 кг/м^3 а обєм однієї цеглини 2 дм^3 ?
- 08.10.2017 23:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=1,8 = 1800 кг, po= 1800 кг/м^3, V= 2 дм^3 = 2*10^-3 м ^3. N-? m1=po*V=1800*2*10^-3=3600*10^-3 кг=3,6 кг- маса цеглини. N=m/m1=1800/3,6=500.
- 09.10.2017 15:33