ОЧЕНЬ СРОЧНО у котушці з індуктивністю 0.5 Гн при зростанні сили струму виникла ЕРС самоіндукції 12 В на скільки щосекунди збільшувалася сила струму
- 12.03.2018 10:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
L = 0,5 Гн
ЭДС = 12 В
__________
ΔI / Δt - ?
ЭДС=L*(ΔI / Δt)
Отсюда:
ΔI / Δt = ЭДС / L = 12 / 0,5 = 24 А/с
- 13.03.2018 14:18