В котушці за 0,01 с струм збільшується від 1 до 2 А при цьому виникає ЕРС самоіндукції 20 В. Визначити індуктивність та зміну енергії магнітного полю котушки.
- 16.12.2017 14:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
В котушці за Δt=0,01 с струм збільшується від I1=1 до I2=2 А при цьому виникає ЕРС самоіндукції E=20 В. Визначити індуктивність та зміну енергії магнітного полю котушки.L- ? ΔW - ?
по закону Фарадея E= L*ΔI/Δt
L=E*Δt/ΔI=20*0,01/1=0,2 Гн
ΔW= W2-W1=L*(I2^2 -I1^2)/2=0,2*3/2=0,3 Дж
- 17.12.2017 11:21