500 г льоду взятого при 0 градусів Цельсія розплавили, нагріли до кипіння і випарували. Скільки на це витратили енергії?
- 22.10.2017 12:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=ml+mc(Tк-Тн)+mr
Q=0,5*330*1000+0,5*4200*100+0,5*2,26*1000000=1,505Mдж
- 23.10.2017 04:51