Знайти потенційну енергію цеглини вагою 300 г, що падає зв исоти 35м.
- 22.06.2017 21:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
найти потенційну енергію цеглини вагою 300 г, що падає зв исоти 35м.
Дано h=35 м m=0,3 кг Еп - ?
Еп=m*g*h=0,3*10*35=105 Дж - ответ
- 23.06.2017 00:45