Яку роботу потрібно виконати, щоб вагон масою 70 т., який рухається зі швидкістю 2,0 м/с, надати швидкості 4 м/с?
- 21.06.2018 08:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=F*S=ma*vt/2=m*(v-v1)*t(v1+v/2)/t=m(v-v1)(v1+v/2)=70000*(4-2)(2+4/2)=560 000ДЖ=560кДж)
- 23.06.2018 00:47