Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 1 мкФ та котушки індуктивнісю 4 Гн. Амплітуда коливань заряду на конденсаторі становить 200 мкКл. Запишіть рівняння q(t) i u(t). Обчисліть максимальну електричну енергію цього контуру.
- 08.12.2017 03:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
Уравнения q(t)=Qm*coswt Qm=200mkKL=200*10^-6KL=2*10^-4KL
w=2п/Т Т=2п√LC w=1/√LC=1/√4Гн*10^-6Ф=1/2*10^-3=500об/с
q(t)=0,0002cos500t
u(t)=Um*coswt, w=500
Um=Qm*w*√L/√C=2*10^-4*500*√4/√10^-6=2*10^-4*500*2*10^3=200B
u(t)=200cos500t
Wm=Qm²/2C=(2*10^-4)²/2*10^-6=2*10^-2Дж=0.02Дж
- 09.12.2017 10:50