Тіло рухається вздовж осі Ох під дією постійної сили 100Н. Координата тіла змінюється за законом х=1000-20t+40t²
Яку масу має це тіло?
- 26.08.2018 06:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
F = 100 H
х=1000-20t+40t²
m - ?
F = ma
m = F/a
З рівняння визначаємо а = 80 м/с²
m = 100/80 = 1,25 кг
- 27.08.2018 17:09