Два нерухомі автомобілі, відстань між якими 250 м, починають одночасно рухатися назустріч один одному з прискореннями 2 м/с2 та 3 м/с2. Через скільки часу вони зустрінуться?
- 13.03.2017 07:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)2+3=5(м)-их скорость вместе взятых.
2)250:5=50(с)
Ответ:они встретятся через 50 секунд:)
Удачи.
- 14.03.2017 12:43