Винести за дужки спільний множник
3х³y²z-9xy²z³
36ab²c³-27a³bc²-45a²b³c
Розкласти на множники способом винесення загального множника за дужки 5(x+y)-(x+y)²
Розкласти многочлени на множники способом групування
x²- 3x – xy + 3y
10x + 10y - x² - xy
Розкласти на множники
2ab²x³ + 2ab²y³ a²b² - c²
a²b² - c²
- 18.09.2018 18:16
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
3х³y²z-9xy²z³=3xy^2z(x^2-3z^2)
36ab²c³-27a³bc²-45a²b³c=9abc(4bc^2-3a^2c-5ab^2)
5(x+y)-(x+y)²=(x+y)(5-x-y)
x²- 3x – xy + 3y=x(x-y)-3(x-y)=(x-y)(x-3)
10x + 10y - x² - xy=10(x+y)-x(x+y)=(x+y)(10-x)
2ab²x³ + 2ab²y³ =2ab^2(x^2+y^3)=2ab^2(x+y)(x^2+y^2-xy)
a²b² - c²=(ab-c)(ab+c)
- 19.09.2018 05:14