За три тижні виставку винаходів відвідали 5036 осіб. За перший і другий тижні разом виставку відвідали 3915 осіб, а за другий і третій-3116. Скільки осіб відвідали виставку кожного тижня окремо?
- 24.12.2021 13:22
- Математика
Ответы и объяснения 1
5036-3915=1121 - виставку відвідало осіб третього тижня
5036-3116=1920 - виставку відвідало осіб першого тижня
5036-(1121+1920)=1995 - виставку відвідало осіб другого тижня
- 25.12.2021 22:57