До кав'ярні привезли 18 упаковок шоколаду. 1/3 всіх упаковок становить білий шоколад, 1/2 всіх упаковок- чорний, решта молочний. Скільки молочного привезли до кав'ярні.
- 13.09.2021 11:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
18/3 - белый шоколад, 18/2 - черный шоколад, x - молочный
Так как сумма упаковок равна 18, получим уравнение:
18/3+18/2+x=18
6+9+x=18
15+x=18
x=3 - упаковок молочного шоколада
- 13.09.2021 12:01