Знайти дві цілих три десяті числа а, якщо 30%від30% числа а становить7,2
- 19.09.2018 09:48
- Математика
Ответы и объяснения 2
- - - - - - - - - - - - - - - -
Уравнение: 0,3 * 0,3 * а = 7,2
0,09 * а = 7,2
а = 7,2 : 0,09
а = 80
2 целых 3/10 = 23/10
23/10 * 80 = 80 : 10 * 23 = 184
Вiдповiдь: 184.
- 21.09.2018 14:03