Тапсырманы 4жұмысшы 9күнде орындайды.
1)Тапсырманы 3жұмысшы неше күнде орындайды?
2)Тапсырманы 6күнде неше жұмысшы орындайды?
- 24.08.2018 07:00
- Математика
Ответы и объяснения 1
3х=4*9
3х=36
х=12
Ж: 3 жұмысшы тапсырманы 12 күнде жасайды
2)
6х=4×9
6х=36
Х=6
- 25.08.2018 08:09