На заводі у трьох цехах працює 626 робітників. У першому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у другому, а в третьому - на 142 робітника більше, ніж у другому. Скільки робітників працює в кожному цеху?
- 27.07.2018 18:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
Потом перекидываем
4х=626-142
4х=480
х=120 - 2 цех
120*2 - 1 цех
120+142= 262 - 3 цех
- 28.07.2018 16:20