З одного аеродрому в протилежному напрямку вилетіли одночасно два літаки швидкість першого літака 600 км \ год а швидкість другого на 120 км \ год більша на який відстані були літаки через 3 години ?
- 11.09.2018 12:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
2. 600*3=1800км - пролетів перший літак.
3. 720*3=2160км - проелтів другий літак.
4. 2160-1800=360км.
Відовідь: літаки будуть на відстані 360км.
- 12.09.2018 16:04