Батькові 32 роки а 8 і 6 років через скіки років батька буде дорівнювати років осумі обох його синів
- 22.09.2018 01:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
32-14 = 18 (р.) на стільки років батько старший від обох синів, значить через стільки років вік батька дорівнюватиме сумі років обох його синів
перевірка:
32+18 = 14+18+18
50=50
відповідь: 18 років
- 23.09.2018 17:02