Довжина кола дорівнює 12,56 дм. знайдіть площу круга обмеженого цим колом.
спасибо зарание!!!
СРОЧНО!!!!
- 22.09.2018 08:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
R=12,56\2пі=12,56:6,28=2 дм - радіус кола
S=піR²=3,14*(2)²=3,14*4=12,56 дм²
Відповідь: 12,56 дм²
- 23.09.2018 10:51