У теплици зибрали 54кг огиркив,а помидор у6разив менше.залишилось зибрати на37кг овочив бильше ниж уже зибрали.скильки кг овочив потрибно ще зибрати у теплици.
- 27.09.2018 00:03
- Математика
Ответы и объяснения 2
2) 54 + 9 = 63 (ов.) - зібрали.
3) 63 - 37 = 26 (ов.) - потрібно зібрати.
Вираз: (54+54:6)-37=26(ов.)
Відповідь: потрібно зібрати ще 26 кг овочів.
- 29.09.2018 17:20