Сума двох чисел дорівнює 740. Знайди ці чис- ла, якщо одне з них утричі більше за інше.
- 19.08.2018 22:47
- Математика
Ответы и объяснения 1
3х - 2 число
х+3х=740
4х=740
х=740/4
х=185 - 1 число
185х3=555 - 2 число
способ 2 (без х)
740 - 1
первое число 1/4*740=135
второе число 3/4*740=555
- 20.08.2018 20:45